Sanat Maggazin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magazinin Kaliteli Adresi..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İçimi Bu Albüme Döktüm

YazarMesaj
Okan
Admin
Admin
Okan

Başarı Puanı :
İçimi Bu Albüme Döktüm Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İçimi Bu Albüme Döktüm Right_bar_bleue

İçimi Bu Albüme Döktüm Empty
MesajKonu: İçimi Bu Albüme Döktüm   İçimi Bu Albüme Döktüm Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 10:58 pm

'SAHİCİ' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜNÜN HEYECANINI YAŞAYAN DENİZ SEKİ, SON YILLARDA ÖZEL HAYATINDA YAŞADIĞI FIRTINALI SÜRECİ BU ALBÜME DÖKMÜŞ. SEKİ, TÜM SORULARA 'ÖNCE ALBÜMÜ DİNLEYİN' DİYE YANIT VERİYOR.

TRT1'de Ceylan Saner'in sunumuyla ekrana gelen 'Gökkuşağı' programının mikrofonlarına konuşan Deniz Seki, yeni albümü nedeniyle çok heyecanlı olduğunu söyledi.

'Çok özel bir albüm oldu bu. Hakikaten farklı oldu adı da öyle 'Sahici' diye konuşan Deniz Seki, 16 şarkının bulunduğu albümün el emeği göz nuru bir albüm olduğunun da altını çizdi.

Albümün sonunda bir şiir olduğunu söyleyen Deniz Seki, 'İçimi döktüm' diye konuştu. Sorulan bir çok soruyu da geçiştiren Deniz Seki, 'Dinleyin ondan sonra konuşalım' diyerek son dönemde yaşadıklarını şarkılara döktüğü mesajını verdi.

Albüm çalışması nedeniyle çok yorulduğunu da sözlerine ekleyen Deniz Seki, bir hayli kilo verdiğini belirtti.

TELEVİZYONGAZETESİ
https://sanat-maggazin.yetkin-forum.com

İçimi Bu Albüme Döktüm
1 sayfadaki 1 sayfası