Sanat Maggazin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magazinin Kaliteli Adresi..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

.::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::.

2 posters
YazarMesaj
Okan
Admin
Admin
Okan

Başarı Puanı :
.::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100.::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::. Right_bar_bleue

.::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::. Empty
MesajKonu: .::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::.   .::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::. Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 12:42 am

Emre Altuğ ve Çağla Şikel, Kuruçeşme Sortie’de saat 20.00’de Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın kıydığı nikahla dünya evine girdiler.

Emre Altuğ'un nikah şahitleri; Sinan Çetin,Yalçın Akyıldız ve menajeri Handan Taşkın yaparken Çağla Şikel'in şahitleri ise Erol Günaydın, Melek ****** ve Müjdat Gezen oldu.

Çiftin gelinlik ve damatlığını ise ünlü modacı Cengiz Abazoğlu imzasını taşıyor. 3200 adet kırmızı gül ile süslenen mekanda gelinin yakın arkadaşlarını 20 kişilik bir grupla gelin yolu oluşturdu.

Emre Altuğ'un orkestrasının sahne aldığı düğünde Emre Altuğ, Çağla Şıkel için yazdığı 'Adını Gönlüme Yazdım' şiirini okudu.

KIZI VERMİYORUM!
Nikah esnasında "Evliliği kabul ediyor musunuz?" sorusuna Altuğ "Vallahi evet" cevabını verirken Melek ****** "Vermiyorum kızı, hadi bakalım tanıklık ta etmiyorum" dedi. Melek ******'a dil dökmek zorunda kalan Altuğ en sonunda kızı alırken yüz görünümlü kolye de takmayı ihmal etmedi.

ŞİKEL'İ ŞAŞIRTAN HEDİYE
Müjdat Gezen nikahtan sonra Çağla Şikel'e iki adet tablo hediye etti "Bunları hatırlıyor musun" diye soran Gezen'e, Şikel'e inanamıyorum cevabını verdi. Tabloların Şikel'in ilkokulda iken kendi yaptığı resimler olduğu öğrenildi.

https://sanat-maggazin.yetkin-forum.com
gökhanözenkolik
Vip Üye
Vip Üye
gökhanözenkolik

Başarı Puanı :
.::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::. Left_bar_bleue85 / 10085 / 100.::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::. Right_bar_bleue

.::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::. Empty
MesajKonu: Geri: .::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::.   .::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::. Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 12:43 pm

çağlayla evlendi ya ne diym artık neyse Allah mesut etsin
http://www.gokhanozenfanclub.net

.::EMRE ALTUG CAGLA SIKEL EVLENDİ::.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-