Sanat Maggazin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magazinin Kaliteli Adresi..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor

2 posters
YazarMesaj
Okan
Admin
Admin
Okan

Başarı Puanı :
Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor Right_bar_bleue

Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor Empty
MesajKonu: Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor   Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:34 am

YENİ YAYIN DÖNEMİNDE SEVENLERİNE SÜRPRİZ YAPMAYA HAZIRLANAN GÖKHAN ÖZEN, İÇİNE SİNEN BİR PROJEYE RASTLARSA, YENİDEN EKRANDA OLACAĞININ SİNYALLERİNİ VERDİ.

'Sevda Çiçeği' ve 'Yalan Dünya' dizileri ile oyunculuktaki başarısını gözler önüne seren Gökhan Özen'e teklif yağıyor.

Özen'in rol aldığı dizilerin reytinglerde ilk sıralarda yer alması yapımcıların ve Tv kanallarının ilgisini çekiyor. Yapımcılar, Gökhan Özen'i yeni yayın döneminde rol alması için ikna turlarında... Bu yaz dönemi için son üç ay içinde on senaryo okuyan ve şu anda da yayında olan dizilerin çoğundan teklif alan ama yeni sezonda dizi yapmak istediğini söyleyen Gökhan Özen, "Yaz sezonu için güzel dizi senaryoları okudum ama ben bu sene yeni yayın döneminde olmak ve sevenlerimle orada buluşmak istiyorum. Bu kararı almamda yeni maxi single' ım ''Bize Aşk lazım''ın çalışmaları ve yoğun yaz konser programı etkili oldu. Müzik ve oyunculuk kariyerim arasındaki dengeyi kurmak adına bu yazı sadece albüm ve konserlerime ayırmak istedim. Ama kış sezonu için içime gerçekten sinen bir senaryo olursa sevenlerime sürprizlerim olabilir. " diye konuştu.

Senaryo aralarında bol bol konser verip Türkiye'yi karış karış dolaşan Gökhan Özen, "Hafta sonları hep konserlerle geçiyor. Avrupa'da gurbetçiler ile buluşuyorum. Onun dışında bu sene Türkiye'de bol bol konser verme imkânım oldu. Türkiye'nin her köşesi cennet. Oralarda sevenlerimle buluşmak beni çok mutlu etti. Ayrıca Türkiye yollarında birbirinden güzel şarkılar ortaya çıktı." dedi.
https://sanat-maggazin.yetkin-forum.com
gökhanözenkolik
Vip Üye
Vip Üye
gökhanözenkolik

Başarı Puanı :
Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor Right_bar_bleue

Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor Empty
MesajKonu: Geri: Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor   Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 5:22 pm

harika bir haber
http://www.gokhanozenfanclub.net

Gökhan Yeni Sezonu Bekliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni ilk 40 25 temmuz 2008 show radyo